Aktualitet

“Foltorja”, ish-kryeministri Sali Berisha njofton takimin e radhës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:52 - 18/10/21 |
Opi Nion

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë me dije se nesër do të zhvillojë një takim me demokratët në qytetin e Dibrës.

Në një njoftim në mediat sociale, Berisha shkruan se “Foltorja” do të zhvillohet në orën 17:00 në Pallatin e Kulturës së qytetit të Peshkopisë.

Ditën e martë më datën 19 Tetor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës të Peshkopisë do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.  Ftoj demokratët dhe demokratët e Peshkopisë të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë!”, shkruan ish-Kryeministri.

Javën e kaluar, Berisha zhvilloi dy takime me demokratët në Korçë dhe në Kukës.

 

Pas