InstaBIZ

Flori Mumajesi beqar apo i dashuruar?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:30 - 13/11/15 |
root

Kantautori Flori Mumajesi përvecse i talentuar njihet edhe për sensin e tij të humorit .

Ditën e sotme, ai ka postuar një foto ku shihen 3 opsione, nëse je i dashuruar, beqar apo alien dhe duket se Flori ka bërë zgjedhjen e tij.

Sipas përzgjedhjes, Flori ka lënë të nënkuptohet se është një alien, kështu që edhe vajzat duket se do e kenë të vështirë të arrijnë ta bëjnë për vete këngëtarin e muzikës shqiptare .

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas