InstaBIZ

Kush është më i shpejtë, Ami apo Joeli?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:37 - 13/11/15 |
root

Joeli djali i vetëm i moderatores, Amarda Toska dhe komedianit, Ermal Mamaqi po bën gara me mamin e tij. Ja tek e shohim me një makinë të kuqe, si ajo e nënës së tij Amit, teksa përpiqet të mësojë se si ta ngasë automjetin e tij lodër.

Nuk e dimë se cili e ka fituar këtë garë, por që të dy po kënaqen pafundësisht kjo është mëse e dukshme.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas