-Jetë dhe Stil

Flokë të fortë? Ja maska natyrale që ju jep zgjidhje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:11 - 11/09/18 |
b.f
A po ëndërroni të keni flokë të fortë?
A jeni të lodhur me produktet e dëmshme? A keni shpenzuar shumë para duke u përpjekur për ta arritur këtë?
Nëse përgjigja është po, ju duhet  qumështi i kokosit dhe limoni. Sipas intv.al ja çfarë duhet të bëni:
Hapi i parë:
Bëni një kombinim të qumështit të kokosit me limon. Duhet  të jetë homogjene.
Hapi i dytë:
Vendoseni në flokun tuaj përzierjen.
Hapi i tretë:
Pas kësaj, duhet ta vendosni për 15 minuta ose më shumë për rezultat maksimal.
Hapi i katërt:
Lani flokët me shampo dhe ujë. Në fund do shikoni që flokët do i keni më të fortë, të butë  dhe plot shkëlqim.

Pas