Aktualitet

“Fitorja nis këtu”, PD përgatitjet e fundit për hapjen e fushatës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:16 - 25/03/21 |
Opi Nion

Teksa na ndajnë pak orë nga ceremonia zyrtare e hapjes së fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit, Partia Demokratike po kryen përgatitjet e fundit.

Në fotot e mëposhtme shfaqet një portë blu hyrëse ku shkruhet “Fitorja nis këtu”, si dhe podiumi me tre banderola me ngjyrat e flamurit me sloganin “Shqipëria fiton”, “Bashkë për ndryshim” dhe “Voto 9, Partia Demokratike”.

Sikurse është bërë me dije ditën e djeshme, PD rtia Demokratike do të hapë fushatën në sheshin “Nënë Tereza” në orën 17:00. Në këtë ceremoni, së bashku me kreun e PD, Lulzim Basha, do të jenë të pranishëm edhe të gjithë kandidatët e Partisë Demokratike, në 12 qarqet e vendit./Opinion.al

 

 

Pas