-U tha në Opinion

Fevziu e pyet për inceneratorët, Rama i shmanget duke u kthyer nga publiku


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:46 - 07/04/22 |
el ida

Kryeministri Edi Rama është përpjekur t’ju shmanget pytjeve mbi inceneratorët, mbrëmjen e sotme në Opinion. Por këtë radhë ka zgjedhur një mënyrë ndryshe.

Ndërsa gazetari Blendi Fevziu e pyeste lidhur me kostot që ka inkapsulimi dhe incenerimi i mbetjeve, Rama u çua dhe nisi të bisedonte me publikun në sallë./Opinion.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by OPINION TV SHOW (@opinion.al)

Pas