InstaBIZ

Enrique Iglesias konfirmon lindjen e vajzës me foton me të ëmbël


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:14 - 13/02/20 |
xhu lia

Këngëtari Enrique Iglesias dhe partnerja e tij janë bërë prindër për herë të tretë më 30 Janar.

Lajmi u konfirmua nga vetë këngëtari përmes një foto në rrjete sociale ka konfirmuar ardhjen në jetë të fëmijës së tij të tretë, e cila është vajzë.

Në foton e publikuar ai shfaqet në spital duke mbajtur të voglën e tij në krahë më i lumtur se kurrë. Ai ka dhe një vajzë e një djalë të cilët janë binjakë me tenisten e njohur Anna Kournikova./Opinion.al/

Pas