Kryesore

Edi Rama LIVE në emisionin Opinion


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:45 - 13/02/20 |
el ida

Të ftuar në Opinion: Klodiana Lala, Artan Hoxha, Robert Rakipllari dhe Ervis Iljazaj

Pas