InstaBIZ

Enca ekspozon gjoksin, plastik apo i vërtetë?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:55 - 06/11/15 |
root

Enca nuk ka më turp, tani që mbushi 20 vjeç jeta dhe fama e thërret. Fotoja e saj me bikini në rrjetet sociale, i ka lenë të gjithë me gojë hapur dhe të gjithë flasin për të. Ne nuk kemi ndërmend të komentojmë foton ( pasi ajo s’ka nevojë për koment) , por kemi një pyetje gjoksi i saj është silikon apo i vërtet?! Ju si mendoni…

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Un medoj së esht shumë i vërtet duket fort mire po për tu siguru kisha dasht më e prek nicik ok haha

Pas