Aktualitet

Rama-Meta takim tek vila 31

rama-meta

Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:56 - 06/11/15 |
b.f

TIRANE- Kryeministri Edi Rama dhe Kryeparlamentari Ilir Meta janë duke zhvilluar nje takim në keto momente tek vila 31. Takimi zhvillohet pak para nisjes së Ilir Metës për vizitë zyrtare në Athinë.

Nga burimet mësojmë se Rama- Meta janë të shoqëruar nga bashkëpunëtorët e  afërt. Mes tyre është edhe Saimir Tahiri, ministri për të cilin Meta ka pasur edhe verejtjet më të mëdha.

Që nga krisja e madhe pas zgjedhjeve lokale të dy janë përpjekur t’i shmangin takimet.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas