InstaBIZ

Albërie Hadërgjonaj dhe mëngjeset me Elektrën


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:09 - 06/11/15 |
root

Përpara se shkoj në provat e Dance With Me, Albërie Hadërgjonaj e kalon mëngjesin me mbesën e saj me mbesën e saj, Elektrën.

Ja tek i shohim teksa shëtisin në zonën e ish-bllokut. Albëria duket në formë të shkëlqyer fizike, por e veshur dhe shumë stil në të njëjtën kohë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas