InstaBIZ

Enca bionde në jetë apo klip?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:40 - 02/12/15 |
root

Këngëtarja Enca Haxhia, ka postuar disa fotografi ku shfaqet biondje dhe me model “bob”. Nuk e dimë nëse këtë ndryshim e ka bërë vetem në jetën e përditshme, apo thjesht për efekt të ndonjë klipi, por edhe bionde duket shumë simpatike.

12316165_960181074074536_9063501296190527347_n12309446_10207576276662969_146798514_n

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas