InstaBIZ

Bora Kokëdhima zgjedh Jonida Maliqin, si imazh të veshjeve të saj


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:00 - 02/12/15 |
root

Bora Kokëdhima, vajza e deputetit të PS-së, Koço Kokëdhima ka zgjedhur si imazh të linjës së saj të veshjeve këngëtaren dhe fashionisten, Jonida Maliqi.

Bora e cila prej më shumë se dy vitesh ka lançuar linjën e saj të veshjeve “Savage”, koleksionin e saj të ri, ka menduar ta prezantojë një nga ikonat e stilit, siç është Jonida Maliqi.

Edhe në Instagramin e saj, Jonida i inspiron të gjitha vajzat me veshjet e saj.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas