Aktualitet

Vlorë, një makinë enigmatike në det


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:45 - 02/12/15 |
b.f

 

VLORË- Një makinë është gjetur në det, tek Plazhi i Vjetër në qytetin e Vlorës. Lajmi u bë i ditur nga policia e cila tha se ka nisur hetimet por që deri tani nuk dihen rrethanat se si ka përfunduar automjeti “fuoristradë” në brendësi të detit rreth 150-200 m nga bregu.

“Shërbimet e Policisë së Qarkut dhe asaj Kufitare ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për nxjerrjen e automjetit nga uji, gjithashtu nga veprimet paraprake mësohet se nuk ka viktima në njerëz”, thotë policia e shtetit.

Po kryen veprimet për zbulimin e pronësisë së automjetit, targën e tij si dhe detaje të tjera në lidhje me zbulimin e rrethanave se si ka përfunduar ky mjet në ujë.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas