Kryesore

Emri/ Zgjidhet kreu i ri i degës së PD-së në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:54 - 16/04/22 |
Opi Nion

Përfundon numërimi i votave në degën e selisë të Partisë demokratike në Elbasan.

Pas numërimit të fletëve të votimit, kryetar i PD Dega Elbasan u shpall Blendi Himçi me 66 % të votave.

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike njofton që është mbyllur procesi i votimit në PD Dega Elbasan.

Pas numërimit të fletëve të votimit, kryetar i PD Dega Elbasan u shpall Blendi Himçi me 66 % të votave”,-thuhet në njoftim./Opinion.al

Pas