Aktualitet

Emri/Operacion antikanabis, bie në humnerë oficeri i policisë në Dukagjin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:53 - 28/05/22 |
Opi Nion

Një efektiv policie ka rënë në humnerë në malet e Dukagjinit gjatë një operacioni anti-kanabis.

Sipas news 24 efektivi i policisë Rrok Frroku ishte pjesë e një grupi që bënte kontrolle për kanabis në zonë dhe ka rrëshqitur disa metër në një humnerë.

Mësohet se ai është nxjerrë pas disa orësh dhe është transportuar në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Pas