-Jetë dhe Stil

Emri më popullor për fëmijë është ky…


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:00 - 07/11/15 |
root

Sofia ose Sophia është konsideruar si emri më i përhapur në botë dhe më i preferuar për fëmijët.

Sipas “The Independet”, ai është i përhapur në nëntë shtete të botës si, Meksikë, Itali, Rusi, etj.

Nëse nuk e keni gjetur ende një emër për bebin tuaj, Sofia mund të ishte një zgjidhje ideale….

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas