InstaBIZ

Aurela Hoxha nuk shqetësohet për akuzat e ish-bashkëshortit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:30 - 07/11/15 |
root

Aurela Hoxha ka rrëfyer për Bluetooth se nuk e shqetësojnë aspak akuzat e ish-bashkëshortit të saj. “Cdo njeri është i lirë të bëj çfarë të dojë, mua nuk më shqetëson asgjë”.

Modelja Aurela Hoxha ka folur edhe për projektet që e presin, duke filluar që me programin “Shopping Queen”, që pritet të nis së shpejti, por edhe me hapjen e një blogu të saj.

Lajmi për divorcin e Aurela Hoxhës dhe ish-bashkëshortit të saj, Admir Ismajlukaj u bë publik në fillim të shtatorit dhe u komentua shumë gjatë në media.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. moj vajze pse martoheni kur s keni mbaruar aventurat . tani provo aveturen(nxiri uje te zi)pastaj martohu dhe tregoje te tjereve si eshte me mire mendimi im do vish era si peshk i prishur

Pas