InstaBIZ

Viola Spiro: Robert Aliaj banal, bën show në kurriz të konkurrentëve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:14 - 07/11/15 |
root

Viola Spiro ka folur me tone të ashpra për anëtarin e jurisë Robert Aliaj. Moderatorja ka thënë për Paloma se ai është një njeri hiporikt, që bën show në kurriz të konkurrentëve. “C’të them unë për Robertin. Tashmë është kuptuar që ai përpiqet të bëj show në kurriz të konkurrentëve, por me mua e ka përsëritur disa herë aq sa po bëhet i parashikueshëm. Për mua ai është një hipokrit dhe çdo gjë që bën është e stisur”, thotë Viola.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas