Sport

Cristiano Ronaldo, tregon surprizën e radhës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:33 - 07/11/15 |
root

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo, nëpërmjet një videoje në rrjetet sociale, ka bërë publik lajmin për një filmin rreth karrierës së tij.

Ky film sipas futbollistit do të bëhet në shenjë mirënjohjeje, për fansat dhe mbështetësit e tij në mbarë botën.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas