Aktualitet

EMRI/ Kush është mjeku që u shoqërua në polici?Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:52 - 23/09/22 |
Opi Nion

Policia ka zbarkuar këtë të premte te spitali i Traumës, ku ka shoqëruar në polici një mjek pasi është kapur duke marrë një ryshfet gjatë detyrës.

Mësohet se bëhet fjalë për një mjek reanimator të quajtur Fitim Marku.

Sikurse duket në videon e mëposhtme të siguruar nga “Opinion.al”, mjeku është futur me uniformë në furgonin e policisë.

Arrestimi vjen si pasojë e denoncimeve dhe ankesave të vazhdueshme të pacientëve, ku rasti i fundit ishte ditën e sotme.

Pas