Kronikë

Emrat/ Aksident në Milot-Mamurras humbin jetën 2 persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:05 - 19/05/21 |
Opi Nion

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Milot-Mamurras.

Sipas policisë, mjeti tip “Toyota” doli nga rruga dhe ra në kanal me ujë, ku për pasojë humbën jetën shtetasit Saber Dunga 45 vjeç, banues në Durrës dhe Urim Pepa 39 vjeç, banues në Tiranë..

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje  dhe  vijon punën për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Ndërkohë, shërbimet e Policisë vijojnë kontrollet përgjatë kanalit nëse në automjet ka pasur shtetas të tjerë./Opinion.al

Pas