Aktualitet

Rama poston video nga Bubqi: Po rilind si një qendër e bukur rezidenciale


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:46 - 19/05/21 |
Opi Nion

Rindërtimi i banesave, që u dëmtuan nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit, po vijon në Bubq të Krujës.

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm ka publikuar në rrjetet sociale një video nga Bubqi, ku shkruan se po rilind si një qendër e bukur rezidenciale për familjet që humbën shtëpitë nga tërmeti.

“Mirmëngjes dhe me zemrën e Bubqit që po rilind si një qendër e bukur rezidenciale për familjet që humbën shtëpitë nga tërmeti, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./ Opinion.al

Pas