Kronikë

Emri/ Aksidenti në Milot-Mamurras, shkon në 3 numri i viktimave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:10 - 19/05/21 |
Opi Nion

Është rënduar bilanci i viktimave të aksidentit të ndodhur në aksin Milot-Mamurras. Sipas neës 24 polumbarët kanë gjetur në kanalin me ujë trupin e pajetën të një tjetër personi.

Mësohet se viktima është identifikuar si Nikoll (Dritan) Gjonit.

Bilanci i aksidentit ka shkuar në tre viktima teksa automjeti tip ”Toyota” që po udhëtonte në rrugë çau bordurën dhe ra në kanalin me ujë. Viktimat e tjera ishin  shtetasit Saber Dunga 45 vjeç, banues në Durrës dhe Urim Pepa 39 vjeç, banues në Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje  dhe  vijon punën për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Pas