-Shëndeti

Ecja më e mirë se palestra


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:15 - 04/11/15 |
root

Ecje e shpejtë është më e mirë për të mbajtur trupin në formë se sa palestra. Hulumtimet e “London School of Economics”, kanë dalë në përfundimin se gratë e të gjitha moshave dhe burrat mbi 50 vjeç që ecin rregullisht për më shumë se 30 minuta, peshojnë më pak se ata që merrën me palestër dhe sporte të tjera.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas