InstaBIZ

Lajme të mira nga Era Istrefi


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:35 - 04/11/15 |
root

Ajo ishte padyshim fenomeni i kësaj vere dhe pritet të sjellë një tjetër hit të ri. Era Istrefi është mbyllur në studion e regjistrimit, ku është duke realizuar një projekt të ri muzikor. Fansat e saj janë në pritje të këtij projekti, që me siguri do të dalë në treg përpara festave të fund vitit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas