Aktualitet

E zë masivi i dheut teksa po punonte, vdes 50-vjeçari shqiptar në GreqiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:40 - 27/09/22 |
Opi Nion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në ishullin e Korfuzit ku një 50-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë gjatë punës.

Mediat greke bëjnë me dije se në kohën që ndodhi ngjarja 50-vjeçari shqiptar ka qenë duke punuar në një kompleks hotelerie ku po ndërtohej një pishinë.

Shqiptari ndërroi jetë pasi u shtyp nga një masiv dheu.

Fatkeqësisht ai nuk mundi të mbijetonte dhe u nxorr  i pajetë nga shërbimet e zjarrëfikses.

Pas