InstaBIZ

E shpallur në kërkim nga policia, Elvana shfaqet joshëse në klipin e ri


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:46 - 19/10/18 |
el ida

Pasi u shpall si një person i implikuar në ngjarjen që ndodhi në zonën e ish-Bllokut, ku mbeti i vrarë një person dhe dy të tjerë u plagosën, Elvana Gjata u shpall në kërkim.

Në ngjarjen e rëndë është i përfshirë edhe i dashuri i saj, Ervin Mata, i cili gjithashtu është në kërkim. Por ndërsa të gjithë presin që këngëtarja të vijë dhe të japë dëshminë e saj për ngjarjen, ajo ka publikuar klipin më të ri.

Kënga vjen në bashkëpunim me PooBear dhe titullohet  “Shade” .

Këngëtarja nuk i ka bërë asnjë reklamë klipit të ri në Instagram.

Pas