InstaBIZ

Supermodelja i jep fund beqarisë papritur


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:18 - 19/10/18 |
el ida

Pas 6 vitesh lidhje dhe 3 muaj pasi shpalli fejesën, Karlie Kloss dhe Joshua Kushner janë martuar zyrtarisht.

Një burim pranë supermodeles, ka treguar për People se çifti janë martuar në enjten në darkë në një ceremoni private. 26-vjeçarja kishte organizuar një ceremoni me 80 persona, ku kishte ftuar vetëm familjarët dhe miqtë e saj më të ngushtë. Fustani i mrekullueshëm që kishte zgjedhur Karlie ishte nga Dior dhe ajo shkëlqente në të.

Çifti dukej mjaft i lumtur në krahët e njëri-tjetrit dhe mezi kanë pritur për t’i thënë “Po” njëri-tjetrit. Ceremonia u zhvillua në New York dhe sipas miqve prezente çifti ishte mbushur me lumturi që çdo gjë po shkonte siç duhet. Çifti shpallën fejesën e tyre në korrik, pasi Kushner i propozoi gjatë një fundjave romantike në New York.

Pas