Kronikë

E rëndë në Vlorë, 54-vjeçarja hidhet nga kati i pestë i pallatit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:54 - 26/09/20 |
Al Do

Një 54-vjeçare i ka dhënë fund jetës në Vlorë duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte.

Ngjarja e rëndë është regjistruar në lagjen “Pavarsia 2”

Dyshohet se gruaja vuante nga depresioni dhe sipas policisë ky dyshohet të jetë shkaku që ajo të jetë hedhur nga banesa e saj nga kati i pestë.

Sipas informacioneve, 54-vjeçarja jetonte e vetme në banesë.

Njoftimi i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 26.09.2020, në lagjen “Pavarsia 2”, është konstatuar pa shenja jete shtetasja P.B., 54 vjeç, banuese në Vlorë. Kjo shtetase dyshohet se vuante nga depresioni dhe dyshohet se  është hedhur nga banesa e saj nga kati i pestë i pallatit ku banonte e vetme ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./ Opinion.al

Pas