Aktualitet

E pabesueshme: grindet me burrin, hedh fëmijën nga kati i katërt


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:56 - 16/11/15 |
b.f

E pabesueshme. Një grua 37-vjeçare në Shkup ka hedhur nga kati i katërt fëmijën e saj 6-vjeçar dhe një orë më pas është hedhur dhe vetë. Ngjarja ka ndodhur në Shkup të Maqedonisë, ndërsa fqinjë dhe të afërm të gruas kanë qenë dëshmitarë të ngjarjes, të cilët i janë lutur të mos e bënte një gjest të tillë..

Fqinjët që ishin të pranishëm në këtë ngjarje, tregojnë se pamja ishte e tmerrshme, por që askush nuk priste se ajo vërtetë do të kryente një akt të tillë të tmerrshëm, bën të ditur Express.

Gruaja, me profesion avokate, paraprakisht ishte grindur me bashkëshortin dhe është hakmarrë tek fëmija e më pas është hedhur edhe vetë. Të dy kanë arritur t’i mbijetojnë këtij akti dhe po marrin ndihmë në spital, por nëna është në gjendje rreziku për jetën.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas