Sport

Mavraj kthehet në fushë pas dëmtimit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:39 - 16/11/15 |
b.f

Pas një periudhe disa mujore rekuperimi për shkak të një dëmtimi, Mërgim Mavraj ka bërë të ditur përmes një statusi në Fb se është kthyer në fushën e lojës.

“Sot, pas 6 muajsh!! dhe  “Nach 6 Monaten!!”, ka shkruar futbollisti në shqip dhe gjermanisht.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas