Aktualitet

Alarmi, njëri nga terroristët e masakrës ka hyrë në Itali 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:50 - 16/11/15 |
b.f

Njëri nga terroristët e masakrës së Parisit mësohet se ka hyrë në shtretin italian. Ky lajm i ka vënë në alarm policët e shtetit fqinj. është fjala për 32-vjecarin francez Baptiste Burgy, i cili udhëton me një makinë “Seat Ibiza” me targë GUT 18053 dhe është parë në autostradën e Piemontes, ndërsa po udhëtonte drejt Torinos.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas