Aktualitet

Roma ne alarm! Ja aeroporti i boshatisur.


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:51 - 16/11/15 |
root

E klasifikuar si targeti i ardhshem i terroristeve, bashke me Londren, Nju Jorkun dhe Los Anxhelosin, Roma po kalon ore te frikshme dhe siguri te perforcuar. Dje siguria ne qytet, sic raportoi edhe opinion.al ishte ne shkallen maksimale. Frika dhe alarmi eshte bere me i madh pas njoftimit se terroristi 32 vjecar francez qe ka marre pjese ne ngjarjet e te premtes mbrema ne Paris, Bapriste Burgy eshte pare ne autostradat italiane. Opinion ka mundur te siguroje nje foto te terminalit te nisjeve ne Aeroportin e Fiumicinos ku duket shkterimi nga udhetaret dhe urdheri per te ndaluar cdo makine qe parkohej aty per te zbritur udhetaret, madje edhe taksite. Te vetmet qe lejohen te qendrojne jane makinat e policise. Shih foton!

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas