Aktualitet

Masazhi me gjarpërinj, mënyra më e mirë për të hequr lodhjen 


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:12 - 16/11/15 |
b.f

Në veri të Izraelit gjendet ferma e Ada Barak, e cila rrit kafshë dhe bimë, të cilat i vë në shërbim të qendrës së saj të relaksit. Një nga masazhet relaksuese që ajo aplikon është masazhi me gjarpërinj johelmues dhe qe mendohet se eshte shume relaksues. Mesatarisht kostoja e nje masazhi eshte 70 dollare.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas