InstaBIZ

Manjola Nallbani lançon albumin e riBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:00 - 16/11/15 |
root

Këngëtarja Manjola Nallbani ka hedhur në treg albumin e saj të ri. Të gjithë fansat e muzikës së saj, do ta gjejnë atë nesër në treg. Lajmin e ka bërë të ditur vet mezzosopranoja në faqen e saj zyrtare në Facebook.

” Tingujt e shpirtit tim” – Albumi im më e ri, me 2 Cd. 12 këngë të muzikës së lehtë ( krijime të reja dhe disa nga më të mirat në vite) dhe 9 këngë popullore të reja dhe perla të krijimtarisë së vjetër!”, shkruan Manjola në Facebook.

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

  1. Cfare domethene fjala “lancon“ more Fevzi????Kush t`i ka mesuar keto fjale???Ne shkolle? Jo! Ja keshtu e shprishni shqipen tone te bukur ju “te zgjuarit“ e b…….

Pas