Aktualitet

Dy makina përplasen “kokë më kokë” në Milot, raportohet për të lënduarBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:21 - 20/11/22 |
Opi Nion

Një aksident automobilistik është regjistruar mbrëmjen e sotme në Milot.

Sipas “TV Klan” dy automjete janë përplasur kokë më kokë me njëra-tjetrën, dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona.

Mësohet se të lënduarit ndodhen jashtë rrezikut për jetën, ndërsa në vendin e ngjarjes ka shkuar policia e cila ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Pas