Te Fundit

Durrës, u përplasën me murin, 2 të vdekur në aksident


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:31 - 25/10/15 |
b.f

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm ne qytetin e Durrësit. Përplasja e një mjeti tip Peugot me një mur si pasojë e humbjes së kontrollit të automjetit ka sjellë vdekjen e drejtuesit të mjetit dhe pasagjerit.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas