Te Fundit

Tiranë, ambiente për drogë, arrestohen 3 pronarë lokalesh


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:14 - 25/10/15 |
b.f

 

Tre pronarë lokalesh në Tiranë, janë arrestuar nga Policia e Tiranës me akuzën për “Përshtatje të ambienteve për përdorim narkotikësh”. Në aksionin i cili ka nisur gjatë natës Policia e Tiranës thotë se janë ndaluar 8 persona dhe janë shoqëruar 41 të tjerë. Sipas policisë në ambientet e krijuar enkas, u kapën persona duke konsumuar lëndë narkotike.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas