Kronikë

Durrës, mbytet në pishinë një 10-vjeçar nga Kosova


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:17 - 12/08/20 |
el ida

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, në Durrës, në lagjen nr.13, Plazh.

Sikurse njoftohet nga policia, një 10-vjeçar është mbytur duke u larë në pishinë, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Pas