Aktualitet

Durrës/ Mbytet duke u larë në det turisti ukrainas


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:15 - 24/08/21 |
Opi Nion

Një turist nga Ukraina është mbytur këtë të martë në bregdetin shqiptar. Në një njoftim për mediat policia bën me dije se A. R., rreth 66 vjeç është mbytur duke u larë në det rreth orës 11:30, në plazhin e Golemit.

“Rreth orës 11:30, në plazhin e Golemit, në breg të detit është gjetur pa shenja jete shtetasi Ukrainas A. R., rreth 66 vjeç, i cili dyshohet se është mbytur duke u larë në det”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas