Kronikë

Durrës, mbytet 60-vjeçari nga Kosova


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:41 - 06/07/20 |
el ida

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme, në bregdetin e Durrësit.

Sikurse njofton policia një pushues 60-vjeçar nga Kosova ka humbur jetën teksa ishte duke u larë në bregdetin e Durrësit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./ Opinion.al

 

Pas