Sport

Duka dhe De Biasi për drekë, çfarë po bisedojnë?!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:01 - 23/10/15 |
root

Presidenti i FSHF-së,. Armando Duka dhe trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi janë fotografuar teksa drekojnë me njëri-tjetrin. Për çfarë të jenë duke biseduar vallë??

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas