-Jetë dhe Stil

Vajzat beqare dhe të pavarura duan këto gjëra


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:45 - 23/10/15 |
root

Vajzat e forta, e të pavarura në më të shumtën e rasteve, preferojnë të jenë vetëm dhe pa të dashur. Sipas “Elite Daily” ato kanë disa kërkesa , që do donin shumë t’ua kuptonin të tjerët. Ja cilat janë dëshirat e tyre…

  1. Ti ndihmosh me punët e kopshtit apo projektet e tjera që mund të kenë
  2. Duhet të ndihen të mbështetura dhe jo të lena pas dore
  3. Duan dikë t’iu thotë mirëmëngjes dhe ditë të mbarë
  4. Duan dikë t’iu thotë natën e mirë
  5. Duan që ti mungojnë dikujt
  6. Duan që njerëzit mos ti pyesin pse janë beqare

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas