InstaBIZ

Leonora Jakupi & Nora Istrefi më të afërta se kurrë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:48 - 23/10/15 |
root

Leonora Jakupi dhe Nora Istrefi do të sjellin një projekt së bashku. Dy artistet, të cilat në profilet e tyre kanë publikuar fotografi ku shihen të rregulluara duke u përgatitur për diçka të re, janë parë së bashku. Sipas një publikimi të stilistit, Valdrin Sahiti ky takim ishte i një rëndësie të madhe. Nuk e dimë nëse këngëtaret do të sjellin një këngë të re, apo nëse janë përzgjedhur nga Sahiti, për të qenë imazhet e koleksionet të tij të fundit, por që do të jenë bashkë në të dyja rastet kjo është e sigurt.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas