Aktualitet

Vetëvendosja, bomba tymuese në zyrën e Kadri Veselit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 15:44 - 23/10/15 |
b.f

 

Anëtarë të Vetëvendosjes në Kosovë sapo kanë deklaruar se opozita ka hedhur sërish bomba tymuese në ambientet e Kuvendit. Nëpërmjet një statusi në facebook Vetëvendosje informon se gazi lotsjellës është hedhur pranë zyrës së Kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli. Opozita, vazhdon njoftimi, nuk do të lëshojë pe në lidhje me sovranitetin shtetëror dhe interesin qytetar, dhe se protesta do të vazhdojë deri në tërheqjen e marrëveshjeve me Serbinë dhe demarkacionin me Malin e Zi.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas