InstaBIZ

Duffye vs Eneda/Kush ka dekolte më të bukur?!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:15 - 16/11/15 |
root

Këngëtaret Dafina Zeqiri dhe  Eneda Tarifa, kanë realizuar së fundmi foto shumë provokuese.

Me Duffye-in jemi mësuar por këtë herë ka guxuar edhe Eneda.

Po cila sipas jush është më seksi dhe sensuale? Kush ka forma më të bukura?! Zgjedhja mbetet në dorën tuaj…

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Pas