InstaBIZ

Dua dhe Elton John nuk njohin limite,kryesojnë top listën me “Cold Heart”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:01 - 30/09/21 |
Opi Nion

Elton John dhe Dua Lipa nuk njohin më limite.

Së bashku me remixin elektronik ‘Cold Heart’ kanë kryesuar majat e top listës.

Siç duket edhe nga vendi i rezervuar në krye Dua Lipa dhe Elton John po pëlqehen shumë me këngën e re “Cold Heart”.

Ndërkohë që në një prononcim për mediat Elton John është shprehur i surprizuar nga rezultati.

“Epo në moshën time, të kesh një këngë numër një është një surprizë e jashtëzakonshme dhe për mua, një arritje”- tha këngëtari për mediat.

Më tej këngëtari falënderoi Dua Lipa dhe treshen australiane të prodhuesve elektronikë PNAU për punën e bërë./Opinion.al

Pas