Aktualitet

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano shkon në SPAKBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:46 - 28/07/22 |
Opi Nion

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Gledis Nano është parë ditën e sotme në ambientet e Prokurorisë së Posaçme kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit.

Sipas abc news, Nano ka mbërritur pak minuta më parë në SPAK.

Mësohet se ai ka zhvilluar një takim me kreun e SPAK, Arben Kraja. Ky takim vjen në një kohë kur Prokuroria e Posaçme ka thirrur për të dhënë deklarime zyrtarë te lartë por edhe kur po vijojnë hetimet për ngjarje të renda kriminale në vend./Opinion.al

Pas