Aktualitet

Dorëzohen në PD 4200 firmat për mbajtjen e Kuvendit Kombëtar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:39 - 10/11/21 |
el ida

Janë dorëzuar në selinë e Partisë Demokratike 4200 firmat e mbledhura nga ish-kryetari Berisha, për mbajtjen e kuvendit.

Sikurse u bë e qartë edhe nga zoti Berisha këto firma i janë dorëzuar Kryetarit të Këshillit Kombëtar Edi Paloka. Mes personave që kanë shkuar në PD për dorëzimin e firmave shihen deputetët Vokshi, Noka dhe Spaho./Opinion.al

Pas